TINGULLI TRENT PO TE SHOH PERMAS FREE DOWNLOAD

TINGULLI TRENT PO TE SHOH PERMAS FREE DOWNLOAD

To watch videos non-fullscreen: Let us know your feedback so we can evolve and improve. Watch artist interviews here. Kenga e fundit e publikuar nga Geti eshte bashkepunimi me antarin tjeter te labelit Skivin e titulluar “Bisha me dy koka” Ghetto Geasy vazhdon te mbetet reperi me i mir dhe me i klikuar ne trojet shqipetare. Please click the confirmation link in that email to change your email address. Always play videos fullscreen. Te dy Tingulli trent.

Uploader: Goltira
Date Added: 6 April 2012
File Size: 38.65 Mb
Operating Systems: Windows NT/2000/XP/2003/2003/7/8/10 MacOS 10/X
Downloads: 26295
Price: Free* [*Free Regsitration Required]

Disa prej atyre jane keto: Te dy Tingulli trent. Kur na vina nclub Tingulli trent. To live, to listen, to learn.

A po don kesh Tingulli trent. Little Mommy Tingulli trent. Ku e beri nje kenge me Anita Vukpalaj te quajtur “Rap Adhuroj”. Please activate your account by clicking the link in the welcome email we’ve just sent you. Pika per Vesh Tingulli trent. Shikime Lexo Redakto Redakto tekstin burimor Shiko historikun. Geti dhe Agoni vazhduan karrjeren e tyre. Jasha Jasha jasha po vjen PashaGhetto Geasy n’harem me 30 vasha Ku… The lyrics can frequently be found here check the full description and comments or by filtering for lyric videos.

  SONDRE LERCHE MODERN NATURE FREE DOWNLOAD

Tingulli Trent – Po tshoh permas Tingulli trent. Please click the confirmation link in that email to change your email address. Albumi i peste “PIKA PER VESH” ishte albumi me me se paku keng mbrenda por qe tani me nuk diksutohej per suksesin dhe profesionizmin e grupit qe verehet qysh nga emri dhe Fama ku qysh ne start mbrenda nje Jave jane shitur kopje dhe qe vazdhdon e shitet akoma me hitet si “Kalle sonte”, “Me merr” bashkpunim me Soni Malaj”A po don kesh” bashkpunim me Dj Blunt etj.

Remember your video choices. Getoari filloi te merrej me muzik qysh heret ne vitin ku filloi ti inxhizonte kenget i tij te para.

Getoar Selimi

Please select a valid image file. Want to watch more videos for this song? To watch videos non-fullscreen: RapHip Hop. Veq Edhe Ka Njo Tingulli trent.

Getoar Selimi – Wikipedia

Log in with Facebook. Watch artist interviews here. Always play videos fullscreen. Are you certain you want to delete this board? We have emailed you a change of email request. Show my social media links facebook. Make my profile public at.

  YASODARAWATHA FREE DOWNLOAD

Tingulli trent Lyrics, Song Meanings, Videos, Full Albums & Bios | SonicHits

Keshtu ne vitin Geti me antaret e tjer te babastars realizuan kengen hit te quajtur “HIGH” ku i thyen te gjitha tabut. Log in to watch more. This action cannot be undone! You’ve reached the daily limit of 10 videos. Kjo ide edhe u realizua dhe u formua klani i quajtur “Kosova Outlawz Clan”. Prishtinali Jom Tingulli trent. Edit Profile View as Public Logout.